تاریخ انتشار: ۹ مهر ۱۳۹۲ - ۱۴:۱۲:۰۳
کد مطلب :113
در همه جا، اعتدال نیاز است
امام جمعه گراش:در هر کاری اعتدال نیاز است، مشکل تفکر برخی افراد، افراط و تفدیر است، به گذشته و تاریخ نگاه کنید و درس بگیرید

به گزارش سایت خبری تحلیلی صدای حق-در مصاحبه با حجت الاسلام  و المسلمین حسینی(امام جمعه محترم شهرستان گراش)به فرموده دین مبین اسلام، در هرکاری که انسان میخواهد وارد شود و انجام بدهد، میبایست جنبه اعتدال را رعایت کند، در غذا خوردن، در پوشش و ریزترین کارهای روزمره.

مشکل تفکر برخی افراد، افراط و تفریط است،برخی فکرمیکنند دشمنی با آمریکا باید تا آخر ادامه یابد،بدون هیچ توجیهی. برخی فکرمیکنند بعد دوستی با آمریکا همه مشکلات ما حل میشود،هر دو دسته راه را اشتباه میروند.

اگر روزی منافع ملی ما اقتضا کرد (مثل پذیرش قطعنامه)، با توجه به رهنمودهای رهبری، مذاکره با آمریکا هیچ منعی نذارد، البته باید هوشیار باشیم در مذاکره باید منافع و ارزش های ملی را در نظر داشته باشیم.

از طرفی،عده ای که فکر میکنند، دوستی با آمریکا میتواند کلید حل مشکلات باشد، نگاهی به افغانستان،عراق، هندوستان، مصر و ... بیاندازند و ببینند با دوستی همه جانبه، آیا مشکلات حل شده؟؟؟

شما اگر به اسرائیل که دوست و مولود نامشروع آمریکا میباشد، با یک نگاه تحقیقی نگاه کنید و مشکلات آن رژیم را بررسی کنید مثل: آمار بیکاری، رکود اقتصادی، جنایات خشن و سازمان یافته، عدم امنیت، کسری بودجه، حالت تهاجمی و دفاعی آن کشور که باعث مشکلات روحی و روانی شهروندان شده، انتخابات زودرس نخست وزیری .و انحلال پارلمان که گوشه ای از امشکلات آن رژیم است، آیا میتوان ادعا کرد که دوستی حلال مشکلات است؟ اگرچنین باشد چرا رژیم صهیونیستی با این همه مشکلات درگیر است و به قولی: گر اگر طبیب بودند، سر خود دوا نمودند.

انتهای خبر/224224نظرات بینندگان

پربیننده ترین

نام
ایمیل شمــا
نظــــر

آرشیو

گزارش/گفتگو

مرکز سرطان شناسی گراش درکشور حائزاهمیت است
قائم مقام دانشکده علوم پزشکی گراش :
مرکز سرطان شناسی گراش درکشور حائزاهمیت است