تاریخ انتشار: ۹ مهر ۱۳۹۲ - ۱۷:۵۹:۰۹
کد مطلب :114
صدای حق،فریضه خود را انجام داد.
مسئولین برای پیگیری مشکل ساخت کمپ ترک اعتیاد در پاقلعه با شهروندان همفکری کردند.

به گزارش سایت تحلیلی خبری صدای حق-پس از یک هفته از انتشار خبر ساخت کمپ ترک اعتیاد و اعتراض شهروندان به این موضوع {خبر را در اینجا ببینید} در یکی از محلات گراش، امروز صبح(سه شنبه) آقای قاسم فرسوده(مسئول سیاسی-انتظامی شهرستان) و آقای انصاری(فرمانده نیروی انتظامی شهرستان) برای پیگیری و شنیدن صحبتهای اهالی محل در محل مدرسه حضرت رقیه(س)(محل در نظر گرفته شده برای ساخت کمپ) حضور یافتند.

اهم صحبتهای شهروندان:نفس اینکار امر پسندیده ایست، اما با توجه به اینکه بانوان جوان در این محل حضور دارند و امنیت آنها به خطر میافتد و با حضور این افراد و غریبه ها، این محل به مکانی ناامن تبدیل میشود و وجود این افراد،برای جوانان و نوجوانان محل بدآموزی داشته و باعث ناهنجاری های اجتماعی خواهد شد، محل دیگری(که به مسئولین معرفی شد) برای این امر درنظر گرفته شود.

آقای فرسوده و انصاری ضمن تصدیق صحبتهای ساکنان محل، رو به اهالی فرمود: ما موضوع را بررسی میکنیم و تا یک هفته دیگر، تیجه را به شما اطلاع میدهیم.

همسایگان گله گذاری زیادی از کم توجهی به آن محلi کردند،آقای فرسوده و انصاری درخواستها را شنیده و دقایقی به همراه اهالی، کوچه ها و مشکلات آن را بررسی کردند.

انتهای خبر/224224

 نظرات بینندگان

پربیننده ترین

نام
ایمیل شمــا
نظــــر

آرشیو

گزارش/گفتگو

مرکز سرطان شناسی گراش درکشور حائزاهمیت است
قائم مقام دانشکده علوم پزشکی گراش :
مرکز سرطان شناسی گراش درکشور حائزاهمیت است