تاریخ انتشار: ۱ دي ۱۳۹۳ - ۱۴:۴۵:۵۱
کد مطلب :1230
معاون توسعه مدیریت و منابع دانشکده علوم پزشکی خبرداد:
معاون توسعه مدیریت و منایع دانشکده علوم پزشکی، از شروع ساخت درمانگاه تخصصی و فوق تخصصی مدرن در بیمارستان امیرالمونین علی(ع) خبرداد. این درمانگاه در 4 طبقه ساخته خواهد شد.

به گزارش گراش نما به نقل از روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی، دکتر سید جواد محقق قائم مقام بیمارستان امیرالمومنین(ع) و معاون توسعه مدیریت و منابع دانشکده علوم پزشکی گراش،  از احداث درمانگاه مدرن تخصصی و فوق تخصصی در گراش خبر داد.

 

darmangah1

دکتر محقق در گفتگو با روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی در این باره گفت: نظر به توسعه بیمارستان گراش، افزایش تعداد متخصصین و پراکندگی درمانگاه فعلی بیمارستان، احداث یک کلینیک مدرن تخصصی و فوق تخصصی در کنار بیمارستان ضروری بود و با موافقت خیّر و نظر مساعد این فرد خیّر عملیات خاکبرداری این درمانگاه شروع شد.

 

دکتر محقق افزود: این کلینیک در ضلع شمال غربی بیمارستان امیرالمومنین علی (ع) در زمینی به متراژ دو هزار متر مربع و در پنج طبقه جمعا به متراژ ده هزار متر مربع بنا خواهد شد که درب ورودی ان در بلوار وحدت روبروی کلانتری گراش باز خواهد شد.

 

معاون توسعه و مدیریت منابع علوم پزشکی  تصریح کرد: این مجتمع مشتمل بر یک طبقه پارکینگ و چهار طبقه فضای درمانی مانند کلینیک پزشکان، واحدهای پاراکلینیک، فیزیوتراپی، عینک سازی و داروخانه خواهد.

 
دکتر محقق در ادامه اظهار کرد: طبق نظر بانی خیر در ساخت این کلینیک از بهترین مصالح و تجهیزات استفاده خواهد شد و نمایی زیبا و امروزی در نظر گرفته شده است و پیش بینی می شود در مدت سه سال مراحل ساخت و تجهیز آن به اتمام برسد.


نظرات بینندگان

پربیننده ترین

نام
ایمیل شمــا
نظــــر

آرشیو

گزارش/گفتگو

مرکز سرطان شناسی گراش درکشور حائزاهمیت است
قائم مقام دانشکده علوم پزشکی گراش :
مرکز سرطان شناسی گراش درکشور حائزاهمیت است