تاریخ انتشار: ۳۱ تير ۱۳۹۴ - ۱۵:۴۷:۴۴
کد مطلب :1765
رتبه 104 کنکور انسانی توکل بر خداوند، تلاش های خود و زحمات بی شائبه پدر و مادرش را مهم‌ترین عامل موفقیتش می‌داند و می‌افزاید: برای کنکور روزی 10 ساعت مطالعه مفید داشتم و برای تمام ماه‌ها و روزها از قبل برنامه‌ریزی داشتم.

گراش نما: فاطمه مهروری رتبه 104 کنکور علوم انسانی از گراش در گفتگو با گراش نما با بیان اینکه کسب این موفقیت فضل خدا بود، اظهار داشت: " حسی که اکنون دارم قابل توصیف نیست، بسیار خوشحالم از اینکه توانستم بخشی از زحمات پدر و مادرم را جبران و دل آنها را شاد کنم".

وی در مورد تصمیم اش برای انتخاب رشته می گوید: به دلیل علاقه مندی، روان شناسی دانشگاه شیراز را انتخاب می کنم و روان شناسی دیگر دانشگاهها در اولویت بعدی قرار دارند. 

وی درباره اینکه روز قبل از کنکور را چگونه گذرانده می گوید: یک روز قبل از کنکور درس ریاضی و زبان خارجه را مرور کردم  و بعد از کنکور نیز به زیارت امام رضا(ع) رفتم.

رتبه 104 کنکور انسانی توکل بر خداوند، تلاش های خود و زحمات بی شائبه پدر و مادرش را مهم‌ترین عامل موفقیتش می‌داند و می‌افزاید: برای کنکور روزی 10 ساعت مطالعه مفید داشتم و برای تمام ماه‌ها و روزها از قبل برنامه‌ریزی داشتم.

مهروری با ابراز رضایت از تدریس معلمان دبیرستان خود می‌افزاید: فقط در درس ریاضی کلاس کنکور رفتم و از آزمون های آزمایشی کانون نیز بهره می بردم.

وی با ابراز علاقه مندی برای ورود به دوره های تحصیلات تکمیلی خاطر نشان می کند: فعلا تمام تمرکزم طی کردن دوره کارشناسی است و در صورت مهیا بودن شرایط دوست دارم تا مقطع دکترا ادامه تحصیل دهم.

مهروری در میان صحبت هایش از همه کسانی که در این راه حامی و مشوق او بوده اند به خصوص پدر و مادرش و آقای ناصری نیز تشکر می کند.

انتهای پیام/224224

 نظرات بینندگان

پربیننده ترین

نام
ایمیل شمــا
نظــــر

آرشیو

گزارش/گفتگو

مرکز سرطان شناسی گراش درکشور حائزاهمیت است
قائم مقام دانشکده علوم پزشکی گراش :
مرکز سرطان شناسی گراش درکشور حائزاهمیت است