تاریخ انتشار: ۲۷ آبان ۱۳۹۲ - ۱۴:۴۰:۲۵
کد مطلب :221
مصاحبه با برادر ابراهیم شیخی
مصطفی شیخی، برادر ابراهیم، هرگونه شایعه پراکنی غیر مطلب ذکر شده در این خبر را تکذیب کرده است.

به گزارش  پایگاه خبری صدای حق-   مصطفی شیخی(برادر ابراهیم شیخی) در مصاحبه با عبدالرضا شکاری، گفت:  ابراهیم شیخی، فرزند حاجی، حدودا40سال سن دارد و چیزی حدود 5 سال پیش بامشکل سکته قلبی مواجه مواجه میشود، بطوری که از عملکرد قلب وی از حالت عادی خود بطور قابل توجهی کاسته شده و مدتهاست در لیست انتظار پیوند قرار دارد، اما متاسفانه تابحال، پیوندی انجام نشده.

اوایل محرم ماه، کمی ناراحتی در خود احساس میکند و به بیمارستان گراش منتقل میشود، اما به علت نبود متخصص، به شیراز منتقل شده و 2 روز بستری میشود، که پزشک بیمارستان شیراز وی را جواب میکند و از بیمارستان مرخص میشود.

 ظهر عاشورا در نماز جماعت، شرکت کرده و بعد از نماز، در هنگام بازگشت به خانه،  اتفاق فیزیکی مثل لرزه و لرزش را در خود احساس میکند و اطرافیان نیز حال ظاهری و سلامت وی  را با تغییرات قابل توجهی مشاهده کرده اند.

اطرافیان ابراهیم، در پاسخ به ادعای وی که خود را سالم میدانست، پیشنهاد آزمایش پزشکی میدهند، اما وی این درخواست را رد میکند و میگوید: من حالم خوب است و با خدای خود عهد کرده ام، فعلا برای آزمایش نروم.

وی که تا چندی قبل، اگر قرصهای تجویزی پزشک را بموقع نمیخورد، حالش بد میشد، چند روزی است که دیگر قرصها  را مصرف نمیکند و هیچ مشکلی نیز در خود احساس نمیکند.

مصطفی شیخی، برادر ابراهیم، هرگونه شایعه پراکنی غیر مطلب فوق را تکذیب کرده است.

ابراهیم شیخی بر سر در خانه خود که دهه دوم محرم در آنجا مجلس سخنرانی و عزاداری امام حسین(ع) برگزار میشود، سخنی از آیت الله نجابت، زده.

آیت الله حسینعلی نجابت: قضیه حضرت اباعبدالله حسین، از اسرار الهی است و هرگز محو نشدنی نیست.

 

 ارسال خبر: آقای عبدالرضا شکاری

انتهای پیام/224224نظرات بینندگان

پربیننده ترین

نام
ایمیل شمــا
نظــــر

آرشیو

گزارش/گفتگو

مرکز سرطان شناسی گراش درکشور حائزاهمیت است
قائم مقام دانشکده علوم پزشکی گراش :
مرکز سرطان شناسی گراش درکشور حائزاهمیت است