تاریخ انتشار: ۱۲ شهريور ۱۳۹۵ - ۲۱:۲۰:۳۸
کد مطلب :2213
دیدار و ملاقات پایگاه خبری تحلیلی گراش نما با فرماندار در میدان تیر بهانه ای شد تا سوالات خود را در خصوص حفظ انسجام و آمادگی رزمی روسای ادارات بیان کنیم تا فرماندار محترم دیدگاه خود را در این خصوص بیان کنند.

 «گراش نما» خیلی ممنون که دعوت ما را پذیرفتید، لطفا بفرمایید ارزیابی شما در خصوص این برنامه چیست؟

امروز توفیقی بود که در برنامه میدان تیر ناحیه مقاومت بسیج سپاه گراش شرکت کنیم، برنامه بسیار خوب، جذاب و آموزشی بود. برنامه جدا از جنبه آموزشی دارای جنبه های معنوی و فرهنگی نیز بود.

«گراش نما» هدف از اجرای این برنامه در میدان تیر چیست؟

برنامه امروز که با هدف انسجام نیروها و افزایش وحدت و همدلی بین همه نیروهای دلبسته و وابسته به نظام انقلاب جمهوری اسلامی برگزار شد، جا دارد که بنده از مجریان این برنامه تشکر کنم و هرچه برنامه های خالصانه در راه اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی بیشتر باشد، قطعا باعث مودت و انسجام بیشر خواهد بود.

وی در ادامه افزود در شرایط امروز، شرایط جهان اسلام، شرایط خاورمیانه و شرایطی که دشمنان ما اعم از استکبار جهانی و جُهال داعشی و نیروهای تکفیری در منطقه حضور دارند، ضرورت حفظ آمادگی دفاعی و نظامی ما، حفظ آمادگی های روحی و فرهنگی همه نیروهای دل بسته به نظام مقدس جمهوری اسلامی و مطیع مقام معظم رهبری بیشتر مشهود میگردد.

در آخر جا دارد که از همه عزیزان، بسیجیان عزیز که تدارک این برنامه را دیدند و مسئولین محترم ادارات که در این برنامه شرکت کردند صمیمانه تشکر میکنم.نظرات بینندگان

پربیننده ترین

نام
ایمیل شمــا
نظــــر

آرشیو

گزارش/گفتگو

مرکز سرطان شناسی گراش درکشور حائزاهمیت است
قائم مقام دانشکده علوم پزشکی گراش :
مرکز سرطان شناسی گراش درکشور حائزاهمیت است