تاریخ انتشار: ۱ مهر ۱۳۹۵ - ۱۷:۳۷:۰۸
کد مطلب :2241
پیام فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه گراش در روز 31 شهریور به شرح ذیل میباشد.

پیام سرهنگ دوم پاسدار محمدمهدی درستکار فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه گراش در روز 31 شهریور 1395 به شرح ذیل می باشد:

وَأَعِدّوا لَهُم مَا استَطَعتُم مِن قُوَّةٍ

امروز ما بسیجیان و دوستداران انقلاب اسلامی ، فرزندان امام راحل (ره) و عاشقان حضرت سید علی (حفظه الله) در آغازین روز هفته دفاع مقدس گردهم آمده ایم تا ضمن بزرگداشت یاد و خاطره شهدا و رزمندگان دوران دفاع مقدس، در این مکان جمع آمده ایم تا عرضه بداریم.

ما از اماممان آموخته ایم که:

عزت و حیات در سایه مبارزه است و اولین گام در مبارزه اراده است و پس از آن تصمیم بر آنکه سیادت کفر و شرک جهانی خصوصا آمریکایی ها بر خود حرام کنیم. ما در صدد خشکاندن ریشه های فاسد صهیونیزم در جهان هستیم / ما با تمام وجود از گسترش باج خواهی کارگزاران آمریکایی حتی اگر با مبارزه قهر آمیز هم شده باشد جلوگیری میکنیم و از خدا میخواهیم که این قدرت را به ما ارزانی دارد که نه تنها از کعبه مسلمین بلکه از کلیسا های جهان ناقوس مرگ بر آمریکا به صدا در آید.

ما از اماممان آموخته ایم که:

تا شرک و کفر هست، مبارزه هست و تا مبارزه هست ما هستیم و البته مبارزه با رفاه طلبی سازگار نیست و آنها که تصور میکنند مبارزه با سرمایه داری و رفاه طلبی منافات ندارد با الفبای مبارزه بیگانه اند.

ما این واقعیت و حقیقت را در سیاست خارجی و بین الملل بارها اعلام نموده ایم که در صدد گسترش نفوذ اسلام در جهان و کم کردن سلطه ی جهان خواهان بوده و هستیم، ملت بزرگ ایران شکل یک صاعقه بر سر آمریکا فرود آماده است و تصمیم دارد تا پرچم لا الا الله لا را بر قلل رفیع کرامت و بزرگواری به اهتزاز در آورد و کسی تصور نکند که ما راه سازش با جهان خواران را نمیدانیم ولی هیهات که خادمان اسلام به ملت خود خیانت نمیکنند و ان شاالله اندوه دلمان را در وقت مناسب باانتقام از آمریکا و آل سعود بر طرف خواهیم ساخت و داغ و حسرت بر دلشان خواهیم نهاد و با برپایی جشن پیروزی آزادی کعبه از دست نا اهلان و نا محرمان به مسجد الحرام وارد خواهیم شد.

امروز ما دانش آموختگان مکتب غدیر و عاشقان حضرت ابا عبدالله در پاسخ به ندای مولا و مقتدایمان، رهبر و اماممان حضرت آیت الله خامنه ای عرضه میداریم که ما از عمق وجودمان بر این باوریم که اقتدار دفاعی و نظامی تنها و تنها عامل رفع تهدید نظامی از این کشور است و کسانی که دم از برچیده شدن سازمان های نظامی میزنند راه به بیراهه میروند.

ما بر این باوریم که بی اعتمادی مطلق به آمریکا نتیجه عقلانیت ناشی از فکر و تجربه است و اگر هوشیار نباشیم و فریب لبخند آنها را بخوریم نه تنها پیشرفتی محقق نخواهد شد بلکه عقب ماندگی قطعی خواهد بود و با قلبی سرشار و مالامال از کینه دشمنان اسلام و انقلاب به نیابت از شهدا و به قصد درک ثواب برائت از دشمنان خدا فریاد میزنیم

                                           مرگ بر آمریکا     مرگ بر اسرائیلنظرات بینندگان

پربیننده ترین

نام
ایمیل شمــا
نظــــر

آرشیو

گزارش/گفتگو

مرکز سرطان شناسی گراش درکشور حائزاهمیت است
قائم مقام دانشکده علوم پزشکی گراش :
مرکز سرطان شناسی گراش درکشور حائزاهمیت است