تاریخ انتشار: ۱۰ دي ۱۳۹۵ - ۱۸:۱۸:۳۹
کد مطلب :2293
سرهنگ درستکار، فرمانده سپاه گراش: فتنه سال ۸۸ یک فتنه برنامه ریزی شده از قبل بود که به فرموده رهبر انقلاب می خواستند ایران را تسخیر کنند.

به گزارش گراش نما، به نقل از فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه گراش: ۹ دی مربوط به همه ملت ایران است اما چرا برخی از مسئولین که از هر تریبونی برای بیان آثار برجام استفاده میکردند حاضر نیستند از یوم الله ۹ دی بگویند.

فتنه سال ۸۸ یک فتنه برنامه ریزی شده از قبل بود که به فرموده رهبر انقلاب می خواستند ایران را تسخیر کنند. در این فتنه ۱۷ سفارتخانه و ۸ دفتر خارجی نقش داشتند. اینها کسانی بودند که روزانه فقط ۸۰۰ هزارتومان حقوق میگرفتند.

فتنه حاصل هماهنگی سه گروه بود: گروه اول سازمان سیا، موساد، بی بی سی، فیسبوک، رژیم صهیونیستی و کلینتون. گروه دوم ایرانی های مقیم خارج اعم از سلطنت طلب ها، منافقین و ضد انقلاب ها. گروه سوم ساده لوح ها و فریب خورده های داخلی.

انتخابات سال 88 با 85 درصد مشارکت یک شاهکار سیاسی بود که می توانست حقانیت جمهوری اسلامی را به دنیا ثابت کند. میتوانست از ایران اسلامی الگویی برای مردم سالاری دین به همه دنیا ارائه دهد که بر اثر خیانت فتنه گران حاصل آن شد تحریمهای به اصطلاح فلج کننده و قطع نامه ۱۹۲۹.

ایشان گفتند جای بسی تعجب است که کسانی بیش از ۳ سال است که دائم میگویند مشکلات کشور حاصل دولت های گذشته است که باعث آنها فتنه گران بودند.

فتنه ۸۸ سالها زمان لازم دارد تا اسناد دخالت بیگانگان و طرحها و نقشه هایی که برای جمهوری اسلامی داشتند کاملا روشن شود ولی همین اندازه که امثال خانم کلینتون (کتاب گزینه ای دشوار) اعتراف کرده اند کافی است تا دشمن را بشناسیم. همین اندازه اسناد کافی است تا دانش آموزان و دانشجویان با معجزه تایید الهی در پی حرکت الهی ملت آشنا شوند به همین اندازه که نگذاریم بلایی که سر اسناد لانه جاسوسی آمد که هنوز بعد از ۳۵ سال هیچ اثری در کتابهای درسی نیست بر سر حماسه ۹ دی نیاید.

شاید فتنه ۸۸ به ظاهر تمام شده باشد اما فتنه گران هنوز به دنبال فتنه اند. امروز هر کسی به دنبال امیدوار کردن دشمن برای نفوذ در کشور باشد راهرو فتنه گر است. امروز هر کس به دنبال ترویج اعتماد به آمریکا باشد جزئی از فتنه گران اند.

ایشان در پایان اظهار امیدواری کرد که همگان قدردان این نعمت بزرگ الهی که با تاییدات خدای متعال از حوادث به سلامت عبور کردیم باشیم.نظرات بینندگان

پربیننده ترین

نام
ایمیل شمــا
نظــــر

آرشیو

گزارش/گفتگو

مرکز سرطان شناسی گراش درکشور حائزاهمیت است
قائم مقام دانشکده علوم پزشکی گراش :
مرکز سرطان شناسی گراش درکشور حائزاهمیت است