تاریخ انتشار: ۱۵ دي ۱۳۹۵ - ۱۱:۰۵:۳۳
کد مطلب :2305
اسلام وسیله راحتی و نجات همه ی ملتها و گره گشای مشکلات اساسی بشریت است نه آمریکا و غرب گره گشای ما.

به گزارش گراش نما: جناب سرهنگ درستکار فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه گراش گفت: پیام امام در دی ماه سال 1367 برخاسته از ایدئولوژی امام بود. پیام امام یادآور پیام پیامبر اسلام (ص) به سران امپراطوری های آن روز بود. پیام امام در واقع ادامه ی انقلابی بود که امام شروع کرده بود.امام از قبل گفته بود که: «ما این واقعیت و حقیقت را بارها اعلام نموده ایم که در صدد گسترش نفوذ اسلام در جهان و کم کردن سلطه جهانخواران بوده و هستیم.» و لذا به گورباچف نامه نوشت که: «اسلام است که میتواند وسیله ی راحتی و نجات همه ملتها باشد و گره مشکلات اساسی بشر را باز نماید.»

امروز باید به جای مسائل کذایی نامه ی امام را وارد کتابهای درسی نمود که چگونه امام در شرایطی که ما پس از 8 سال جنگیدن و پذیرفتن قطعنامه، ابرقدرتی چون شوروی که نفوذش تا کشورهای اروپایی و آمریکایی کشیده شده بود و قدرتش چنان بود که ابرقدرتهای امروز دنیا در برابر آن مینی قدرت هم نیستند، در شرایطی که خانم تاچر همان ایام به اروپا هشدار داده بود که از گروباچف باید ترسید. امام به رهبر شوروی به صراحت گفت که از این پس کمونیسم را باید در موزه های تاریخ جستجو کرد.

باید به جوانان این کشور گفت که امام به گورباچف آموخت که عدم اعتقاد واقعی به خدا غرب را هم به ابتذال خواهد کشید و نصیحت کرد که از شما جداً میخواهم که گرفتار غرب و شیطان بزرگ آمریکا نشوید.

امام در شرایطی که ما به ظاهر کشوری جنگ زده بودیم و هنوز گرد و غبار خرابی های ناشی از جنگ بر سر و روی این کشور بود به ابر قدرت دنیا فهماند که ایران به عنوان بزرگترین و قدرتمند ترین پایگاه جهانی اسلام می تواند خلاء اعتقادی بشریت را حل کند.

باید به نسل جوان گفت که امام چگونه از سر عزت به ادوارد شوارد نادزه وزیر خارجه ابرقدرت بلوک شرق تنها یک جمله گفت که به گورباچف بگوئید من میخواستم جلوی شما یک فضای بزرگتر باز کنم و بعد از 11 سال گورباچف گفت اگر ما پیام امام را جدی تر گرفته بودیم امروز شوروی دچار چنین وضعی نبود و روسیه امروز از پیام امام درس آموخته که نباید گرفتار زندان غرب و آمریکا شود.

امروز امام (ره) دوباره نامه بنویسد و این بار نه برای دیگران بلکه برای خودمان که ما بزرگترین و قدرتمندترین پایگاه جهان اسلام هستیم همان اسلامی که می تواند وسیله راحتی و نجات همه ملتها باشد و گره مشکلات اساسی بشریت را باز کند نه اینکه دیگرانی که به گفته امام خودشان یا به ابتذال و بن بست کشیده شده اند و یا خواهند کشید بخواهند مشکلات ما را حل کنند.نظرات بینندگان

پربیننده ترین

نام
ایمیل شمــا
نظــــر

آرشیو

گزارش/گفتگو

مرکز سرطان شناسی گراش درکشور حائزاهمیت است
قائم مقام دانشکده علوم پزشکی گراش :
مرکز سرطان شناسی گراش درکشور حائزاهمیت است