تاریخ انتشار: ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۲:۳۰
کد مطلب :2532
آموزش و پرورش شهرستان گراش هفت سرباز معلم در سه رشته ریاضی-فیزیک، زبان انگلیسی و علوم انسانی استخدام می‌کند.

به گزارش گراش نما، به نقل از هفت برکه: بر اساس شیوه‌نامه وزارت آموزش و پرورش به گفته ی روابط عمومی اداره آموزش و پرورش شهرستان گراش در خصوص به‌کارگیری معلمان وظیفه، مدیریت آموزش و پرورش شهرستان گراش تا تاریخ بیست و هفتم اردیبهشت‌ماه جهت تأمین نیروی انسانی خود برابر سهمیه وزارتی در رشته ریاضی یک نفر، در رشته زبان انگلیسی یک نفر و در رشته‌های علوم انسانی (آموزش ابتدایی) پنج نفر را ثبت نام  خواهد کرد و به کارخواهد گرفت.

مشمولین دارای برگه آماده به خدمت بدون مهر غیبت و کسر خدمت که تاریخ اعزام آنها از اول تیر ماه تا دوم شهریور ماه ۹۵ است، ثبت‌نام می‌شوند.

از جمله شرایط مورد نیاز برای استخدام سرباز معلم این است که داوطلبان باید بومی استان فارس باشند؛ از سلامت جسمانی و روانی، مورد نیاز با شغل معلمی برخوردار باشند؛ و توانایی لازم برای تدریس دروس نظری، عملی و کارگاهی را داشته باشند. اگر مشمولین درخواست معافیت پزشکی و یا تحصیلی کرده باشند، سازمان وظیفه عمومی، اعزام وی را لغو می‌کند و از فهرست سرباز معلمان حذف می‌شوند. مشمولین نباید کسر خدمت داشته باشند و اگر این موضوع کتمان شود و سپس درخواست استفاده از آن را در سال تحصیلی داشته باشد، ملزم به جبران خسارت مادی ناشی از خروج قبل از سال تحصیلی و هزینه‌های دوره بدو خدمت می‌باشند و با متخلفین برابر مقررات نظام وظیفه رفتار خواهد شد. کسانی که به عنوان معلم وظیفه پذیرش می‌شوند، باید تمام وقت در اختیار آموزش و پرورش باشند. امتیاز بومی به مشمولانی تعلق خواهد گرفت که محل تولد آنان با محل جغرافیایی مورد درخواست یکی باشد و یا دو دوره از تحصیل را در محل مورد درخواست گذرانده باشد.

مدارک لازم برای ثبت‌نام شامل اصل و تصویر برگه آماده به خدمت بدون مهر غیبت، کسر خدمت، با مهر واکسیناسیون برابر تاریخ اعزام قید شده در این شیوه‌نامه، تصویر کارت ملی و شناسنامه از تمامی صفحات (۲ نسخه)، تصویر نامه دانشگاه به حوزه نظام وظیفه (۲ نسخه)، گواهی عضویت فعال بسیج، اصل سند و تصویر ازدواج، عکس سه در چهار، پوشه و گیره، تکمیل نمودن پرسشنامه اطلاعات فردی، تکمیل نمودن فرم تعهدنامه، تکمیل نمودن برگ نداشتن کسری خدمت، تکمیل نمودن برگ درخواست ثبت نام و امتیازبندی، اصل مدرک یا گواهی موقت از دانشگاه است.

جهت اطلاع بیشتر می‌توانید با شماره تلفن ۰۷۱۵۲۴۴۰۴۵۰ یا با تلفن همراه ۰۹۱۷۳۸۲۴۱۸۳ (قادری، معاون آموزشی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان گراش) تماس بگیرید.نظرات بینندگان

پربیننده ترین

نام
ایمیل شمــا
نظــــر

آرشیو

گزارش/گفتگو

مرکز سرطان شناسی گراش درکشور حائزاهمیت است
قائم مقام دانشکده علوم پزشکی گراش :
مرکز سرطان شناسی گراش درکشور حائزاهمیت است