تاریخ انتشار: ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۸:۴۸:۰۹
کد مطلب :2533
انتخابات ۹۶:
با نزدیک شدن به رویداد بزرگ انتخابات سال ۹۶ و دولت دوازدهم خبرنگار گراش نما با فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه گراش گفتگو کرد.

به گزارش خبرنگار گراش نما: سرهنگ پاسدار محمدمهدی درستکار فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه گراش، در رابطه با انتخابات این چنین گفت: «امروز سنگر دفاع از اسلام و انقلاب صندوق های رأی است.»

ایشان با بیان اینکه امروز سنگر دفاع از اسلام و انقلاب صندوق های رای است، گفتند: همگان باید تلاش کنیم تا حضور حداکثری رقم بخورد واظهار امیدواری کردند که حضور مردم شهرستان گراش از متوسط کشوری بالا تر باشد. 

در ادامه صحبت ها به مسئله شناخت کاندیداهای اصلح با بیان جمله ای از امام که در جلد ۱۶ صفحه ۱۹، خطاب به مسئولان قوه مقننه و مجریه ایراد نمود، گفتند: اگر ملت می خواهد که این پیروزی تا آخر برسد و به منتهای پیروزی که آمال همه است برسد، باید مواظب آنهایی که دولت تشکیل می‌دهند آنکه رئیس‌جمهور است، باشید. که مبادا یک وقتی از طبقه متوسط به بالا وبه اصطلاح مرفه به آنجا برسد.
آن روزی که دیدید که انحراف پیدا شد، انحراف از حیث قدرت طلبی و از حیث مال طلبی در کشور، در وزیر ها، در رئیس جمهور پیدا شد، آن روز بدانند که علامت اینکه شکست بخوریم خودنمایی کرده است، از آن وقت باید جلویش را بگیرید.

ایشان در پایان سخنان خود جهت شناخت کاندیداهای اصلح گفتند:  مقام معظم رهبری دو سال قبل در ۱۹ دی  ۱۳۹۴ فرمودند :نگاه کنید ببینید چه کسانی این کاندیدا را معرفی کردند، اگر دیدید انسان های مؤمن، متدین وانقلابی او را معرفی کرده اند، شما به حرف آنها اعتماد کنید و رأی بدهید، اما اگر دیدیم کسانی که او را معرفی کرده اند که به مسائل انقلاب، به مسائل دین اهمیتی نمی دهند و دلشان دنبال حرف آمریکا و غیر آمریکایی هاست اعتماد نکنید.

 نظرات بینندگان

پربیننده ترین

نام
ایمیل شمــا
نظــــر

آرشیو

گزارش/گفتگو

مرکز سرطان شناسی گراش درکشور حائزاهمیت است
قائم مقام دانشکده علوم پزشکی گراش :
مرکز سرطان شناسی گراش درکشور حائزاهمیت است