تاریخ انتشار: ۸ خرداد ۱۳۹۶ - ۲:۴۰:۵۷
کد مطلب :2539
مهدی مهرابی عنوان پژوهشگر برتر بانک انصار در سال ۱۳۹۵ را کسب کرد.

به گزارش گراش نما، به نقل از هفت برکه: دکتر مهرابی، رییس بانک انصار گراش، و دانشجوی دکترای بازرگانی در گرایش بازاریابی واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی تهران است؛ و این عنوان را چندی پیش از طرف آیت‌الله ابراهیمی، مدیر عامل و رییس شورای عالی پژوهش بانک انصار، دریافت کرده است.

دکتر مهدی مهرابی درباره‌ی کارهای پژوهشی‌اش که این عنوان را برایش به ارمغان آورده است توضیح می‌دهد: «در پی نوشتن شش مقاله و تالیف یک کتاب، چند هفته پیش این عنوان را دریافت کردم.» او اقدامات پژوهشی انجام‌ شده در سال ۱۳۹۵ را اینگونه ردیف می‌کند: مقاله «بررسی رابطه بین عوامل سازمانی و احتمال بروز فساد اداری در نظام بانکی» ارائه شده در کنفرانس بین‌المللی مدیریت در برج میلاد تهران؛ مقاله «تاثیر فرهنگ سازمانی بر میزان تعهد سازمانی کارکنان بانک ملی» چاپ شده در نشریه‌ی Bioscience Biotechnology Research Asia؛ مقاله «ارزیابی عوامل موثر بر توان‌مندسازی کارکنان» چاپ شده در نشریه‌ی International Journal of Review in Life Sciences؛ مقاله‌ی «بررسی تعهد سازمانی و عوامل موثر بر آن با تاکید بر فرهنگ سازمانی» چاپ شده در DAV International Journal of Science؛ مقاله «بررسی تاثیر ضریب کارایی سرمایه فکری بر ارزش شرکت‌های پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران» ارائه شده در کنفرانس بین‌المللی مدیریت اقتصاد و حسابداری در تهران؛ و مقاله «توان‌مندسازی نیروی انسانی، رویکردها، مدل‌ها و استراتژی» چاپ شده در Columbian Journal of Life Sciences.

مهرابی همچنین یک کتاب با عنوان «مدیریت فرهنگی و تبلیغات» به صورت محدود منتشر کرده است. او در این باره توضیح می‌دهد: «انتشارات زمزم هدایت چند نسخه از این کتاب را چاپ کرد، ولی چاپ نهایی را به بعد از انتخابات موکول کردیم. در نسخه نهایی، این کتاب ۱۸۰ صفحه خواهد بود.»

مهرابی اضافه می‌کند: «در تمام موارد فوق از راهنمایی برادر و استاد عزیزم دکتر امیرحمزه مهرابی بهره‌مند بوده‌ام.»

دکتر مهدی مهرابی، یکی از فرزندان حاج مهرعلی است. براداران او دکتر امیرحمزه مهرابی، رییس دانشگاه علمی کاربردی قم؛ دکتر ابراهیم مهرابی، استاد بازنشسته دانشگاه فردوسی مشهد؛ مهندس سلمان مهرابی، معاون اداره کل راه و شهرسازی لارستان؛ و خلیل مهرابی، سرپرست شعب شرق تهران بانک سینا؛ همه افرادی شناخته‌شده‌ در گراش‌اند.نظرات بینندگان

پربیننده ترین

نام
ایمیل شمــا
نظــــر

آرشیو

گزارش/گفتگو

مرکز سرطان شناسی گراش درکشور حائزاهمیت است
قائم مقام دانشکده علوم پزشکی گراش :
مرکز سرطان شناسی گراش درکشور حائزاهمیت است