تاریخ انتشار: ۲۱ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۴:۰۴:۰۲
کد مطلب :287
راهپیمایی 22 بهمن بهترین نماد برای فریاد کشیدن بر سر آمریکا و رژیم غاصب صهیونیستی است. امسال نیز مردم با حضور پرشور خود یقیناًپاسخ قاطعی به یاوه‌گویی مسئولان آمریکا خواهند داد و مشت محکمی بر دهان آنها خواهند کوبید.

به گزارشصدای حق به نقل از شیرازه اصحاب بسیجی رسانه‌های استان فارس به مناسبت یوم الله 22 بهمن ماه بیانیه ای صادر کردند.

در این بیانیه آمده است: پیروزی انقلاب اسلامی در 22 بهمن سال 57 میراث گران‌بهای سال‌ها ایستادگی و مبارزه ملتی نستوه بود که به رهبری حضرت امام خمینی (ره) سیطره نظام دیکتاتوری و سلسله طاغوت را بر نتابیدند و با مقاومت و پایمردی مردان و زنان این مرز و بوم، سرانجام به آرمان‌های والای خود که همانا برافراشتن پرچم لاالله ا‌الالله و حاکمیت نظام مردم‌سالاری دینی و تجلی فرهنگ مبتنی بر ارزش‌های انسانی و اسلامی بود، دست یافتند.مروری بر کارنامه درخشان نظام مقدس جمهوری اسلامی در طی سی وپنج سال گذشته، خود زمینه شکر این نعمت بزرگ الهی را فراهم می آورد،کشوری که در عصر طاغوت از کمترین امکانات علمی و فناوری رنج می‌برد و برای تهیه ضروری ترین کالاهای مورد نیاز خود به بیگانگان وابسته بود، امروز با استقلال همه جانبه، یک به یک پله های ترقی را می پیماید.کشوری که تا دیروز می بایست برنامه های قدرت‌های استکباری را اجرا کند، امروز با اعتماد به نفس ملی، عزت و افتخارات خود را به رخ دشمنان خود می‌کشد.

سی وپنجمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی در حالی فرا می‌رسد که ملت شریف ایران، ملتی مقتدر، پیشرفته، عزت‌مند و سرآمد در عرصه‌های سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی است. تحریم‌ها، تهدید‌ها، جنگ تحمیلی، تلاش‌های مذبوحانه بین المللی، ترورها، طراحی کودتاها و فتنه‌های پیچیده هیچ کدام نتوانسته جلوی پیشرفت معنوی و مادی ایران اسلامی را بگیرد. آنچه چشم جهانیان را خیره ساخته همین عزم پولادین و اعتقاد راسخ ملت ایران است.راهپیمایی 22 بهمن بهترین نماد برای فریاد کشیدن بر سر آمریکا و رژیم غاصب صهیونیستی است. امسال نیز مردم با حضور پرشور خود یقیناًپاسخ قاطعی به یاوه‌گویی مسئولان آمریکا خواهند داد و مشت محکمی بر دهان آنها خواهند کوبید.

ما فعالان بسیجی رسانه های استان فارس؛ ضمن گرامیداشت این روز مهم تاریخی، اعلام می داریم ‌با اتکا به خداوند متعال؛ مصمم تر از گذشته آرمان های اسلام ناب محمدی(ص) و انقلاب اسلامی را دنبال خواهیم کرد و خانواده بزرگ رسانه در سرتاسر کشور دوشادوش مردم آماده است تا صحنه های این حماسه باشکوه در سی و پنجمین بهار انقلاب را به تصویر بکشد تا جهانیان یک بار دیگر خیره و مبهوت غیرت و بصیرت ایرانیان گردند و انشاا... همراه و همصدا با سيل خروشان ملت بصیر و شهیدپرور ايران در راهپيمايي باشکوه یوم ا... 22 بهمن فرياد عزت خواهي، ايستادگي و شعار مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسراییل سر خواهیم داد و از عموم ملت فهیم و همیشه در صحنه ایران اسلامی دعوت می‌نمائیم تا با حضور پرشور و حماسی خود در راهپیمایی سراسری یوم‌الله 22 بهمن، ضمن تجدید بیعت دوباره با آرمان‌های والای امام (ره)، شهدا و به تبعیت از فرمایشات رهبر فرزانه انقلاب، بار دیگر همبستگی و عشق به ارزش‌های الهی را در مقابل دیدگان حیرت‌زده جهانیان و بخصوص مخالفان سربلندی و استقلال میهن عزیزمان، به نمایش گذارند.نظرات بینندگان

پربیننده ترین

نام
ایمیل شمــا
نظــــر

آرشیو

گزارش/گفتگو

مرکز سرطان شناسی گراش درکشور حائزاهمیت است
قائم مقام دانشکده علوم پزشکی گراش :
مرکز سرطان شناسی گراش درکشور حائزاهمیت است